Bilgisayar, laptop ve tablet tamiri hizmetlerimiz ile size ve kurumlara çözüm sunuyoruz. Uzman kadromuzla donanım ve yazılım sorunları dahil her türlü tamir işlemi için hizmetinizdeyiz.

Donanım tamirleri arasında bellek yükseltme, sabit disk değiştirme, anakart tamiri ve ekran kartı değiştirme yer alıyor. Yazılım tamirleri arasında ise işletim sistemi sorunları, virüs temizleme ve format işlemleri bulunuyor.

En son teknolojileri kullanarak sorunları tespit edip tamir ediyoruz. Masaüstü bilgisayarınızda herhangi bir sorun yaşarsanız, uzman teknisyenlerimiz size en iyi hizmet için hazır bekliyor.

Hizmetlerimiz

Sorunlarınıza Çözüm Sunuyor

Tüm Hizmetlerimiz

Laptop Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Laptop tamiri konusunda Ram artırma, disk değişimi, donanım onarımı, yazılım onarımı, ekran değişimi, klavye ve touchpad değişimi, güç bağlantısı tamiri, sıvı hasarı onarımı gibi hizmetler sunuyoruz

Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Bellek yükseltme, sabit disk değiştirme, anakart tamiri, ekran kartı değiştirme gibi donanım tamirleri yanı sıra, işletim sistemi sorunları, virüs temizleme, format işlemleri gibi yazılım tamirleri de sunuyoruz.

Sistem Hızlandırma ve Performans İyileştirme

Performans iyileştirme, bilgisayarınızın yavaşlamasına neden olan sorunları gidererek, daha hızlı açılış süreleri, daha hızlı uygulama yükleme süreleri ve daha iyi genel performans elde etmenizi sağlar.

İp ve Analog Santral Sistemleri Kurulumu

İnternet üzerinden çağrı yönetimi ve mobil cihazlarla uyumlu IP telefon sistemi ile kurumsal santral yapınızı oluşturun ve müşterilerinize profesyonel hizmet sunar

Web Tasarım Hizmeti

Web siteniz ve veri analizleriyle rakiplerinizin önünde kalın! Müşterilerinizi etkileyici bir marka deneyimi sunarak marka bilinirliğinizi artırın ve pazarlama ve satış stratejilerinizi planlayın.

Güvenlik ve Kamera Sistemleri

Suç işlenmesini önleyerek mal varlığınızı ve can güvenliğinizi korumanın yanı sıra, işletme verimliliğinizi de kayıt ve analizlerle arttırmak için güvenlik ve kamera sistemleri kurun.

Sistem ve Ağ Güvenliği

Risk yönetimi kapsamında, güvenlik duvarı yapılandırması, antivirüs kurulumu, yedekleme, raporlama, eğitim danışmanlık hizmetlerimizle siz de deneyimleyin.

Sunucu Yönetimi

Sunucu ve sanal sunucuların kurulumu, yapılandırılması, izlenmesi, güvenliği, yedeklenmesi, güncellenmesi ve bakımı profesyonelce gerçekleştirilerek, işletmenizin kritik altyapısının sürekli olarak güvenilir ve yüksek performanslı bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

Anakart Çipset Tamiri

Dizüstü bilgisayar, masaüstü bilgisayar, tablet gibi çeşitli cihazların anakart çipset tamirlerini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz

Yedekleme ve Veri Kurtarma

Önemli dosyalarınızın yedeklenmesi, bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlara karşı koruma sağlamanın yanı sıra, mevcut veri kayıplarınızın kurtarılması için de hizmetler sunuyoruz

Uzaktan Destek

Uzaktan destek hizmetimizde, uzaktan bağlantı uygulamaları aracılığıyla yazılım yükleme ve güncelleme, e-posta ve diğer uygulamaların yapılandırılması ve sorun giderme, virüs temizleme ve kötü amaçlı yazılımların kaldırılması gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz

Yazılım Sorunları

Bilgisayarın işletim sistemi, uygulama yazılımları ve diğer programlardaki sorunları gidermek, virüs temizleme, kötü amaçlı yazılımların kaldırılması, sistem optimizasyonu ve hızlandırma işlemleri gibi yazılım tabanlı sorunları çözmek

Fiyat Teklifi ve Bilgi Almak İçin Bize Yazın